
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Number of Voltages Monitored | 8 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | Active High/Active Low |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Reset Timeout | 6 ms |
| Accuracy | 1.5 % |
| Packaging | Reel |
| Output Type | Open Drain or Open Collector |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | -300 mV |
Stock: 7
Distributors
pcbx
Unit Price$7.34256
Ext.Price$7.34256
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.34256 | $7.34256 |
| 10 | $5.75148 | $57.51480 |
| 25 | $5.35446 | $133.86150 |
| 50 | $5.13150 | $256.57500 |
| 100 | $4.91787 | $491.78700 |
| 300 | $4.67431 | $1402.29300 |
| 500 | $4.58426 | $2292.13000 |
| 1000 | $4.48101 | $4481.01000 |
